0907 873 366

Často kladené otázky

 

Akú máte pracovnú dobu? Ako skoro sa treba objednať?

Pracovnú dobu mám flexibilnú, ošetrím vás aj večer či ráno predtým než pôjdete do práce, nerobí  mi problém prísť i večer, či počas víkendov.

Objednávky na konkrétne termíny prosím prijímam len telefonicky, informácie mailom. A preto čím skôr sa objednáte (7-10 dní), tým väčší výber termínu máte. Vždy ale nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať. Poskladáme pre Vás program z dvoch, troch či viac procedúr na celkovú regeneráciu i lifting s hydratáciou pokožky; tá je dôležitá. Využite tiež náš vernostný systém 5 uhradených procedúr a 6-te máte od nás zvyčajne zdarma i s nejakým tým darčekom zväčša. 

 

Mávam časté nádchy a nachladnutia HCD, pomôže mi v tom BIOPTRON?

Áno, mám skúsenosti že pravidelné, niekoľko dňové 10- 15 minútové nasvietenie pomáha rýchlejšie odznieť chorobe, ale veľmi vhodné je toto ošetrenie ako prevencia. Terapiou farbami, pomocou farebných filtrov sa dosahujú pekné zlepšenia aj pri civilizačných chorobách.

 

 

Pracujete aj cez víkend?

Som tu pre Vás milé klientky, dámi a páni! Nerobím to veľmi rada, lebo potrebujem čas aj pre seba a pre ďalšie vzdelávanie, ale keď vám vyhovuje iba víkend dohodneme sa samozrejme.

Moja práce ma teší, zvlášť keď mám od Vás priestor na ošetrenia aby ste si oddýchli a zrevitalizujeme pokožku so slovami na hodinku či pol som len Vaša Radka a ja si Vás rozmaznám. Navyše je tu odo mňa vždy nejaké prekvapenie.  S pohodlím si vychutnáte sladkú pol hodinovú lymfodrenáž vo vakoch na celé telo, ak neuprednostníte vákuovú terapiu ktorá je účinnejšia a teda rýchlejšie výsledky už na 5-ty raz než vaky samotné. Tie sú však vskutku dobré a kvalitné na nich sme nešetrili (celotelové).

 

Čo znamená skratka BHS?

Nešetrili sme na výberoch strojov americkej zn. BHS (Body Health System), nezanedbateľného slovenského výrobcu prístroja Oktoline s až 13 možnými kombináciami ošetrení, či Vapozónu pre hydratovanie a oxi cleaning s liečbou svetla v jednom, alebo IPL laser na epiláciu ochlpenia a začervenanie pleti, akné a RF. K jednotlivým procedúram vysvetlenia vyčítate v sekcii ponuka procedúr.

BHS je preto symbolom kvality a vysoko-frekvenčných strojov 4 až 5 Generácie! Vašej spokojnosti. Pochvala a zaplatená práca je nám odmenou. Ďaľšie v čom sme lepší, že takmer všetky možné procedúry v neinvazívnej estetickej prístrojovej medicínyú kozmetike, tu v BHS Studio máte na jednom mieste! Každým rokom rozširujeme naše služby o nové ošetrenia a nápady. 

 

 

 

 

 

Pozrite si naše služby

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia