0907 873 366

Mikrodermabrázia

 

Mikrodermabrázia patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového pílingu kože a k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu. Najväčší záujem je u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami/tzv.krupičky/, či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami. V posledne uvedenom prípade sa zákrok veľmi úspešne kombinuje s LED fotorejuvenizáciou a virtuálnou mezoterapiou. Kombinovaná liečba s LED a VMT sa robí v jednom sedení, prípadne v oddelených sedeniach podľa typu problému, pokožky.  

 

 

 

  Mikrodermabrázia je určená nielen na píling tváre, ale aj tela, kde zvyčajne riešime problém strií alebo jaziev.
Zákrok je nebolestivý a je možné ho vnímať ako jemné poštipkávanie. Po zákroku sa dostaví pocit prehrievania a mierne začervenanie, ktoré sa v priebehu pár hodín vytráca. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože a teda odporúčame aplikovať VMT sérum zn. Body Health® napr. s obsahom kyseliny hyalurónovej.
Mikrodermabrázia sa aplikuje prostredníctvom cylindrických hlavíc, na ktoré sa nasadzujú jednorázové diamantové brúsne prúžky DIAMOND STICKS. Jednorázovo používané materiály zaručujú, že podmienky prevedeného ošetrenia sú vždy kvalitné a maximálne hygienické.

 

 

Využitie terapie

Ošetrenie vrások, odstraňovanie hyperpigmentácií, jaziev po akné. Unikátna metóda na zjemnenie rozšírených pórov.

 

Kontraindikácie

Akútne infekcie, purulentné akné, čerstvé jazvy. V prípade aplikácie botoxu je potrebná 10 dňová prestávka medzi aplikáciami.

 

 

 

 

 Objednajte si termín

 

 

Ďalšia procedúra

 

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia