0907 873 366
Urobte s nami svoj veľký krok ku kráse a zdraviu
Urobte s nami svoj veľký krok ku kráse a zdraviu
Pozrite si ponuku služieb
Urobte si čas len na seba a vašu pleť
Urobte si čas len na seba a vašu pleť
Pozrite si ponuku služieb
Urobte s nami zmenu vašej postavy
Urobte s nami zmenu vašej postavy
Pozrite si ponuku služieb
Urobte s nami svoj vysnený oddych a omladnite
Urobte s nami svoj vysnený oddych a omladnite
Pozrite si ponuku služieb
Urobte s nami svoj voľný čas ku kráse a zdraviu
Urobte s nami svoj voľný čas ku kráse a zdraviu
Pozrite si ponuku služieb

VITAJTE V SALÓNE BHS

 

Zastavte sa na chvíľku, vyberte si z bohatej ponuky a zverte sa do našich rúk. Vaša vysnená postava a pleť je tu na dosah ruky. Nájdete tu pokoj, pohodu a oddych v príjemnom prostredí, pri relaxačnej hudbe. Kvalitné stroje, ktoré pri svojej práci používame, sú zárukou vašej spokojnosti. Zabudnite s nami na stres a starosti.

 

Príďte si k nám pre svoje zdravie a krásu.

 

 

 

 

 

Ošetrenie tváre

 

Pozrieť

 

 

 

 

Ošetrenie tela

 

Pozrieť

 

 

 

 

Bioptron

 

Pozrieť

 

 

Pri káve sa porozprávame, čo očakávate a vyberieme

najvhodnejšiu procedúru na váš problém.

 

 

 

 

Darčeková poukážka

 

Obdarujte svojho blízkeho poukážkou do nášho salónu v hodnote, akú si vyberiete.

 

 

 

 

Darčeková poukážka

 

 

 

 

O mne

 

 

 

Radoslava Gombíková

majiteľka

 

   info@bhsstudio.sk

   0907 873 366

 

Po skončení školy som niekoľko rokov zbierala životné skúsenosti prácou v zahraničí. Pár mesiacov pred návratom som v Anglicku pracovala v salóne krásy vybavenom prístrojmi firmy BHS – Body Health System. Tam som sa oboznámila s prácou na prístrojoch, pôsobením procedúr, pozitívne ma prekvapili veľmi dobré výsledky ošetrení. Vtedy som sa rozhodla, že toto je práca, ktorú chcem po návrate domov robiť. Investovala som do kvalitných strojov, absolvovala školenia a prípravu na prácu s nimi. Prišiel čas, keď som konečne mohla otvoriť svoj salón. Dnes funguje už šiesty rok a moja práca sa mi stala zároveň koníčkom. Čo sa týka cien, sú v porovnaní s tými v zahraničí veľmi priaznivé a prijateľné.

 

Kvalita strojov sa prejavuje tým, že po každej procedúre vidíme výsledky (napr. pri kavitácii úbytok na obvode, pri dermabrázii hladká, príjemná pokožka). Samozrejme že trvalé výsledky si vyžadujú pravidelnú starostlivosť, potom sa nám naše telo odmení.

 

Svoju prácu mám rada a teší ma, keď sú moje klientky spokojné a ostávajú vernými zákazníčkami salónu. Zvlášť ma teší výsledok mojej práce – pomáhať a môcť sa podieľať na premene menej dokonalého na pekné, plnoštíhleho na štíhle, boľavého na uzdravené.

 

Kvalita a Profesionalita, to je moje krédo.

 
 

 

 

 

Blog

Povedali o nás


- Rado P.
“Absolvoval som v BHS Studiu IPL ošetrenie, na odstránenie môjho hustého ochlpatenia na chrbte, kvôli ktorému boli návštevy na plavárni zriedkavé a často len túžbou. Po šiestich ošetreniach môj porast zmizol a dovolenka pri mori sa stala príjemnejšou. Sem tam nejaký neposlušný chĺpok vyrastie, na to ale stačí niekoľko minútové udržiavacie ošetrenie pri príjemnej hudbe a je po starosti. Ďakujem.”
- Eva Horníková
"Salón som navštívila niekoľko krát, absolvovala som odstránenie chĺpkov, po 5 ošetreniach nerastú. Odporúčam. Ak sem tam nejaký neposlušný vyrastie, ošetria mi ho zdarma."
- Mária Bonová
" Som osoba staršieho veku a veru musím priznať, neveľmi som navštevovala rôzne kozmetické salóny. Až mi raz dcéra k narodeninám kúpila darčekový poukaz práve do tohto salónu. Bolo mi doporučené radiofrekvenčné ošetrenie. Už po treťom ošetrení bola moja tvár viac vypnutá a nepekné ovisy sa viditeľne zjemnili. Teraz si už na každý sviatok želám darčekový poukaz. V príjemnom prostredí , pri relaxačnej hudbe si jednak oddýchnem a aj urobím niečo pre zlepšenie výzoru a cítim sa tak oveľa mladšie. Vyskúšala som aj podporné ošetrenie vákuovej terapie. Teším sa na MDŽ"
- Ivana Kašická
"Do salónu som sa vybrala na vákuovú masáž zvanú lymfodrenáž. Keďže som procedúru už predtým absolvovala v iných salónoch, zarazila ma vyššia cena ako som obvykle platila. No keď som sa obliekla do príjemného odevu a super sacou hlavicou i re-juvenizáciou v jednom, som bola „vysávaná“, pochopila som rozdiel. Žiadne nohavice, do ktorých vás navlečú! Odchádzala som ľahká ako motýlik, ktoré na mňa pozerali zo stien salónu a všimla som si ho aj na stroji a v logu tohto štúdia."
- Danica S.
"Mojím trápením bola večne zaparená ritka mojej malej dcérky až kým som na prechádzke nezazrela salón, v ktorého ponuke je ošetrenie Bio lampou BIOPTRON. Veľa som už pred tým o nej čítala. Stačilo pár sedení, či skôr ležaní a problém je preč. Odporúčam a pôjdem znova."

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia