0907 873 366

Vapozón

Je to kombinácia  Chromoterapie , ultrazvukovej pary a ozónu (ozóno-kyslíková dezinfekčná a hydratačná terapia). Vysokofrekvenčný ultrazvuk rozbíja štruktúru vody a vytvára veľké množstvo záporných iónov a mikro-častíc pary. Tie veľmi ľahko vnikajú okolo epidermálnej vrstvy hlboko do pórov jednotlivých vrstiev kože. Pleť ostáva hladká a hydratovaná. (Odporúčame priniesť si krém, ktorý používate, my používame prípravky z lekárne zn. Bioderma.)

 

Doba celého ošetrenia trvá 10-15 min. Pleť sa vyčistí. Potom ako prvé vyžaruje teplé svetlo t.j. červené svetlo, ktoré stimuluje regeneráciu a napomáha produkcii kolagénu, zlepšuje elasticitu a vitalitu, stimuluje krvný obeh a zlepšuje bunkový metabolizmus.

 

Ďaľších 5 min.bude vyžarovať ozón; t.j.vysoko-aktívna forma kyslíka, je to okysličovadlo. Ničí parazity, roztoče, zmenšuje zápaly, začervenanie, opuchy, lieči akné. Po nanesení krému a po týchto 10-ich minútach, nasleduje posledných 5 minút kedy vyžaruje modré svetlo, ktoré vyžaruje studenú paru a má veľmi čisté a prienikové vlastnosti. Tiež regeneruje funkciu mazových žliaz, zlepšuje stav mastnej pleti, upokojuje, uvoľňuje, znižuje stres a zabíja baktérie. Uzatvára póry!

 

 

 

Na čo je kozmetický naparovač:

  • zjemňuje pokožku
  • otvára póry
  • stimuluje krvný obeh v pokožke
  • zrýchľuje krvný obeh
  • urýchľuje metabolizmus
  • obnovuje prirodzenú kyslosť pokožky

 

Aplikácia pary výrazne zlepšuje výsledky vákuovej masáže. Doporučujeme ako samostatnú procedúru, ale je aj výborným doplnkom vákuovej masáže či mikrodezmabrázie. Po tejto procedúre bude vaša pleť hydratovaná do hĺbky.

 

 

 

 

 

 

 Objednajte si termín

 

 

Ďalšia procedúra

 

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia