0907 873 366

Virtuálna mezoterapia

 

VMT mezoterapia - bez ihiel - je maximálne bezpečné ošetrenie pre aplikáciu kozmetických prípravkov priamo do kožných buniek. VMT využíva proces elektroporácie a elektroforézy, čo znamená, že prostredníctvom krátkych elektrických prúdov sa na bunkách otvoria mikropóriky, ktoré dovolia bunke prijať kozmetický prípravok (napr. sérum kys. hyalurónovej). Tým sa do kožných buniek dostanú zvolené prípravky bez nutnosti vpichovania ihlami! Výsledky sú dlhotrvajúce a veľmi uspokojivé.

Na ošetrenie tváre sa používajú aplikátory na rozšírené žilky, vrásky a depigmentáciu.
Na ošetrenie tela sa používajú aplikátory anticelulitídové, spevňujúce a na rozšírené žilky.

 

 

V akom veku ošetrenie podstúpiť?

Keď  zbadáte prvé zmeny na pokožke, príďte sa poradiť. Väčšinou ženy ako aj muži po prekročení 35 roku pociťujú strácanie elasticity a stratu hydratácie pokožky. Pleť môže pôsobiť unavene, dehydrovane, niekedy až povädnuto. Vznikajú prvé jemné vrásky.

Po zákroku je nevhodné vystavovať sa intenzívnemu slneniu aspoň 2 dni a je potrebné používať krémy s ochranným faktorom aspoň 30 SPF.
 

Využitie terapie

Vrásky, hyperpigmentácie, ochabnutosť, celulitída, rozšírené žilky, jazvy.

 

 

Kontraindikácie

Akútne infekcie, purulentné akné, čerstvé jazvy, nádorové a vredové ochorenia, vysoký krvný tlak, trombóza, flebitída – zápal žíl, diabetes, tehotenstvo, kardiostimulátor a kovové implantáty v tele klienta.

 

 

 

 

 

 Objednajte si termín

 

 

Ďalšia procedúra

 

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia