0907 873 366

3D mihalnice

zn. NOUVEAU LASHES

 

Aplikácia 3D mihalníc Nouveau Lashes i trsových a širokej škály ich podfarbenia, s výzorom decentných , či výrazne zahustených mihalníc a predaj Stripových mihalníc (samo nalepovacích mihalníc) i s možnosťou aplikácie u nás v štúdiu.

   

 

 

Predlžovanie rias je moderná metóda, ktorá umožňuje predĺženie prírodných rias všetkých dĺžok a hustoty. Jedna z výhod predĺžených 3D mihalníc je, že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Vhodné aj na citlivé oči. Na jednotlivé riasy sa lepia riasy rôznych dĺžok, ktoré sú na nerozoznanie od prírodných a to špeciálnym lepidlom, ktoré vytvára veľmi odolné, flexibilné a neviditeľné spojenie. Vďaka tomu sa môžete bez strachu oddávať akýmkoľvek aktivitám a športom vrátane plávania.

 

Takto predĺžené riasy žiadnym spôsobom nezaťažujú vaše prírodné riasy, ktoré prirodzene rastú a obmieňajú sa. Ak prírodná riasa vypadne, uvoľní sa s ňou aj riasa predĺžená. Na tomto mieste potom vyrastie riasa nová, ktorá sa pri doplnení opäť predĺži. Jedná sa teda o veľmi pohodlný a dlhotrvajúci spôsob predĺženia a zhustenia rias. Trvácnosť až 3-4 týždne.

24 hodín pred aplikáciou rias sa odporúča nelíčit oči.

 

 

 

 

 Objednajte si termín

 

 

Ďalšia procedúra

 

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia