0907 873 366

Kavitácia

Liposukcia  bez ihiel, bolesti a rizík

 

Efektívna a inovatívna , neinvazívna „liposukcia“ bez ihiel, bolesti a rizík, ktoré sú spojené s chirurgickými zákrokmi. Vykonávame ju prístrojom BHS 156 poslednou novinkou firmy BODY HEALT®.

 

Jedná sa teda o redukciu tukových vankúšikov, pričom nedochádza k porušeniu integrity pokožky. Na rozdiel od nízkofrekvenčných kavitácií (35 - 80 kHz), vysokofrekvenčné kavitácie (2,7 MHz,) sú bezpečnejšie a efektívnejšie, nakoľko zabezpečujú správnu penetráciu (2,5 - 3 cm maximum), tým zaručujú bezpečnosť pacienta a dlhotrvajúce výsledky.

 

 

 

 

  Riadenými vysokofrekvenčnými vlnami vzniknú v tukových bunkách mikro bublinky, ktoré sa zrútia vo fáze skokového zníženia tlaku.
Obsah takto zrútených buniek sa rozleje do medzibunkového priestoru a lymfatickým systémom - za podpory lymfodrenáže (podtlakovej terapie) sa následne vyplaví prostredníctvom moču z tela von.

Ošetrenie je príjemné, bezbolestné a vykazuje výsledky už po prvom ošetrení (úbytok na obvode až 2 cm).
Pre dosiahnutie trvalých výsledkov doporučujeme ošetrenie opakovať 6-8 krát. Výsledok je potom dlhotrvajúci.

 

 

 

Po absolvovaní kavitácie nasleduje Dermo Health vákuová terapia –lymfodrenáž.
Pre maximalizovanie účinku ako aj zvýšenie fyzickej aktivity je vhodné opakovanie prístrojovej lymfodrenáže. Tým sa podporí aj odstraňovanie uvoľnených odumretých tukových buniek z tela.
Celkový počet ošetrení je závislý od požadovaných výsledkov. Následnú udržiavaciu starostlivosť je vhodné opakovať každých 5 - 6 mesiacov (2-3 ošetrenia).Využitie terapie: Toto ošetrenie je určené pre klientov s nadváhou, ktorí sa chcú zbaviť nežiaduceho tuku z konkrétnych oblastí tela (brucha, stehna, zadku, bokov, hrudnej oblasti (muži).

Kontraindikácie: Tehotenstvo, kojenie, kardiostimulátor, kovy v tele, ochorenia pečene, obličiek, štítnej žľazy, vysoká hladina cholesterolu, nádorové ochorenia.
 

 

 

 

 

 

UPOZORNENIE: pred ošetrením je nutné užiť 2 l tekutiny (najlepšie pitnej vody), aby sme napomohli vyplaveniu tuku. Dodržiavať pitný režim je potrebné aj po absolvovaní procedúry. Trvalé účinky podporíme zdravou stravou a telesným pohybom.

 

 

 

 

 Objednajte si termín

 

 

Ďalšia procedúra

 

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia