0907 873 366
Kavitácia

Kavitácia, známa tiež ako liposukcia bez skalpelu, je modernou, bezbolestnou a vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Jedná sa o neinvazívne bezpečné ošetrenie vhodné hlavne k redukcii tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné diétou či cvičením. Zároveň toto ošetrenie revolučným spôsobom modeluje postavu a zmierňuje prejavy celulitídy. Toto ultrazvukové ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré si prajú vylepšiť svoju postavu, bez toho že by sa uchýlili k chirurgickému zákroku. Kavitácia je určená ako pre ženy, tak pre mužov všetkých vekových kategórií (18 - 75 rokov).

Pred ošetrením

Doporučuje sa nízkokalorická diéta a vyvážená strava. Je vhodné dodržiavať pravidelný pitný režim. Jedná sa o dôležitú podmienku, aby mohlo dochádzať k odplavovaniu rozbitých tukových buniek močom. Po ošetrení doporučujeme zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá podporuje odstránenie uvoľnených tukových buniek. Pre udržiavanie výsledkov ošetrenia je nutné dodržiavať vyváženú stravu bez nadmerného obsahu tukov.

Priebeh ošetrenia

Označenie a premeranie ošetrovanej partie.

Prevedenie ošetrenia ultrazvukovou hlavicou pomocou krúživých pohybov (20 - 70 minút v závislosti na veľkosti ošetrovanej partie).

20 minútová lymfodrenáž (presoterapia) - napomáha odstrániť uvoľnené a rozpustené tuky.

Premeranie ošetrenej partie.

Frekvencia a počet ošetrení

Je možné podstúpiť ošetrenie 1 x týždenne, bežne sa však vykonáva 1 ošetrenie každé 2 týždne. Celkový počet ošetrení je závislý na požadovaných a dosiahnutých výsledkoch. Ďalšiu udržiavaciu starostlivosť je možné vykonávať každých 5 - 6 mesiacov (2 - 3 ošetrenia).

Výsledky ošetrení

Kavitácia je bezbolestnou a bezpečnou metódou, ktorá umožňuje dosiahnúť viditeľné výsledky už po prvom ošetrení. Dochádza ku skutočnému úbytku nahromadeného tuku, znižuje sa objem a ubúdajú centimetre. Tvary postavy sú formované.

Partie tela, ktoré sa dajú ošetriť

Brucho a boky, stehná (vnútorné, vonkajšie, predná i zadná strana), zadok, nohy (kolená, členky, lýtka).

Partie tela, ktoré sa neošetrujú

Podpazušie, zákolenná jamka, triesla, krk, tvár a hlava.

Kontraindikace

Vážne srdcové ochorenia, kovové náhrady v ošetrovaných partiách, ochorenie pečene a ladvín, tehotenstvo, poruchy metabolismu.

 

Máte otázku?

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia